Likom e-Arşiv Fatura Yazılımı

e-Arşiv Fatura, faturanın alıcısına iletilecek olan nüshasının kağıt ya da elektronik olarak diğer nüshasının ise elektronik olarak saklanabildiği uygulamayla birlikte oluşturulan faturalara verilen isimdir.
Bir nüshası kağıt olan e-Arşiv Faturanın alıcısına iletimi e-posta, sms gibi yöntemlerle yapılabilmekte ve kesilen faturanın kağıt faturaya dönüştürülmesine isteğe bağlı olarak mükellef tarafından karar verilebilmektedir.

Zaman Tasarrufu

Faturayı e-posta olarak göndererek fatura gönderim sürecinde zaman kazanabilir ve ödeme/faturalandırma sürecini hızlandırabilir, Arşivdeki faturalarınıza hızlıca erişebilir ve Faturalarınıza son kullanıcıya yönelik reklam ve bilgi notları ekleyebilirsiniz.

Geçmiş Verilere Erişim Kolaylığı ve Garantisi

E-Arşiv Fatura ile faturalarınızın ikinci nüshası elektronik ortamda saklanır. Dosyalar arasından fatura aramakla uğraşmadan geçmiş faturalarınıza erişebilirsiniz.Elektronik imza ve elektronik arşivleme ile veri güvenliğini sağlayabilir ve geçmiş kayıtlarınıza kolayca erişebilirsiniz. Kullanıcı hatalarından doğan külfetten kurtulursunuz.

Kağıt Saklama Sıkıntısının Sona Ermesi

Geçmişe yönelik fatura kayıplarının önüne geçebilir, Fiziksel arşivleme, kağıt saklama sıkıntısından kurtulursunuz.

Faturalandırma Maliyetlerinin Azalması

Faturaların basım maliyetinden ve matbaalara ücret ödemekten kurtulur, Mevzuata uyum zorunluluğu sebebiyle ortaya çıkan usulsüzlük cezalarının önüne geçer ve Posta ya da kargo ile fatura gönderim maliyetinden kurtulursunuz.

Likom e-Arşiv Fatura hakkında daha fazlası için bize ulaşın

Close the dialog

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında, Likom Yazılım Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’ nin veri sorumlusu sıfatıyla hareket ettiği hallerde, Kanun’un 10.maddesine uygun olarak, gerçek kişilere (“Veri Sahibi”), kişisel verilerinin toplanma, işlenme, saklanma, korunma ve imha süreç, şekil ve amaçları ile Kanun uyarınca haklarına ve haklarını kullanma yöntemlerine ilişkin bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmıştır.


 Kişisel Veriler Bilgilendirme Metnini kabul ediyorum.