Haberler
Ürünlerde Yenilikler, Duyurular, Güncel Haberler
Ertesi Gün de Sizinleyiz...

2.11.2017 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı(Online) özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımının Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörlerden TÜRKKEP | Kayıtlı E-Posta (KEP) | e-İmza | e-Fatura | E-Dönüşüm Hizmetleri A.Ş. ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

30.1.2017 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı(Online) özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımının Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörlerden EDM Bilişim Sis.ve Dan. Hiz. A.Ş. ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

15.12.2015 - e-Arşiv Fatura Yazılımını kullanmak için 2016 yı beklemeyin...

e-Arşiv Fatura, faturanın alıcısına iletilecek olan nüshasının kağıt ya da elektronik olarak diğer nüshasının ise elektronik olarak saklanabildiği uygulamayla birlikte oluşturulan faturalara verilen isimdir. Bir nüshası kağıt olan e-Arşiv Faturanın alıcısına iletimi e-posta, sms gibi yöntemlerle yapılabilmekte ve kesilen faturanın kağıt faturaya dönüştürülmesine (faturanın çıktısının alınması adımının) isteğe bağlı olarak mükellef tarafından karar verilebilmektedir. E - Fatura kapsamı dışında kalan firmalara ve tüketicilere e-Arşiv fatura kesilebilir.

Devamını oku

15.4.2015 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı(Online) özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den İşNet Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş. ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

16.11.2014 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den Türk Ekonomi Bankası Anonim Şirketi (TEB) ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır

Devamını oku

25.8.2014 - Selnikel'de Likom Gusto serisi Kurumsal İş Yazılımları dönemi....

Enerji, Isı ve Hava Teknikleri sektöründe 59 yıldır uluslararası standartlarda imalat yapan, uzmanlaşmış kadrosu ve mühendislik tecrübesi ile sektöründe bir marka olan Selnikel de Likom Gusto ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), Likom Gusto BPM (İş Süreçleri Yönetimi) ve Likom Giza BI (İş Zekası Araçları) Yazılımları'nı tercih etti.

Devamını oku

22.8.2014 - Nuhoğlu İnşaat'ın da tercihi Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM ve Likom Giza İş Zekası Araçları Yazılımları...

1986 yılındaki kuruluşu itibariyle konut projeleri, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları & çevre düzenleme, sağlık projeleri ve altyapı projeleri yapmakta olan Nuhoğlu İnşaat, iş verimliliğini arttırmak amacı ile yağmış olduğu yazılım alımında Likom Gusto ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), Likom Gusto BPM (İş Süreçleri Yönetimi) ve Likom Giza BI (İş Zekası Araçları) Yazılımlarını tercih etti.

Devamını oku

21.8.2014 - Likom Yazılım Ürünleri TÜİK e-VT Sistemi'yle Uyumlu...

Likom e-VT Yazılımı, 02 Temmuz 2014 tarihi itibariyle TÜİK tarafından onaylanarak e-VT Sistemi'ne Uyumluluk Bildiren Programlar listesine eklenmiştir. Likom e-Defter Uygulaması'nda olduğu gibi, Likom e-VT Yazılımı da PASS/Garanti kapsamındaki Likom Presto serisi (Presto Mali Müşavir, Presto Standart, Presto Plus, Presto XL) müşterilerimizin ve Yazılım Güncelleme Sözleşmesi/Garanti kapsamındaki Likom Gusto ERP müşterilerimizin lisanslarına ücretsiz olarak eklenecektir.

Devamını oku

2.6.2014 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den Koç Sistem Bilgi ve İletişm Hizmetleri Anonim Şirketi (KoçSistem) ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

28.4.2014 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den İzibiz Bilişim Teknolojileri A.Ş. ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

28.4.2014 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

18.3.2014 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den Akbank Türk Anonim Şirketi ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

9.3.2014 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörle

Likom Gelişmiş e-fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den ING Bank Anonim Şirketi ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

26.12.2013 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş E-Fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den Innova Bilişim Çözümleri Anonim Şirketi ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

17.11.2013 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş E-Fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Özel Entegratörler'den D.T.P. Bilgi İşlem İletişim ve Ticaret Ltd. Şti. (Digital Planet) ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

1.10.2013 - Likom Gelişmiş e-fatura Yazılımı (Online) uyumlu özel entegratörler

Likom Gelişmiş E-Fatura (Online) Yazılımı'nın Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)onaylı Özel Entegratörler'den C/S Enformasyon Teknolojileri Ltd.Şti (Cybersoft) ve Veriban Elektronik Veri İşleme ve Saklama Hizmetleri A.Ş. ile entegrasyon çalışmaları tamamlanmıştır.

Devamını oku

26.8.2013 - Likom e-fatura Yazılımları dağıtımına başlandı

Likom e-fatura Yazılımları, kullanılacak olan Gelir İdaresi Başkanlığı e-fatura uygulama yöntemine göre 2 farklı ürün olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Devamını oku

12.8.2013 - Likom Yazılım e-defter Uygulaması Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylandı.

Genel Muhasebe Yazılımının ayrılmaz bir parçası olan yasal defterlerin elektronik ortamda verilmesini sağlayan Likom Yazılım E-Defter Uygulaması, PASS/Garanti kapsamındaki Likom Presto serisi (Presto Mali Müşavir, Presto Standart, Presto Plus, Presto XL) müşterilerimizin ve Yazılım Güncelleme Sözleşmesi/Garanti kapsamındaki Likom Gusto ERP müşterilerimizin lisanslarına ücretsiz olarak eklenecektir.

Devamını oku

9.1.2013 - Tarım Kredi Yem fabrikaları Likom Presto XL Yazılımlarını tercih etti.

Yem sektöründe kaliteli ve uygun fiyatla yem satışını prensip olarak benimsemiş olan Tarım Kredi Yem, 9 yem fabrikası ve merkezin çalışmalarını tek yazılım altında yürütmek için Likom Presto XL Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı’nı tercih etti.

Devamını oku

5.1.2013 - Likom Yazılım Turquality kapsamında....

Likom Yazılım, TURQUALITY® tarafından yetkilendirilmiş akredite firmalar arasında. Bu kapsamda TURQUALITY® tarafından desteklenen firmaların Likom Yazılım ile yapacağı projelerden bir yıl içerisinde 250.000 USD'ye kadar olan Yazılım Lisans ve Danışmanlık hizmet bedelleri TURQUALITY® kapsamında desteklenecektir.

Devamını oku

19.12.2012 - Cemil Özgür İnşaat'ta Likom Kurumsal İş Yazılımları dönemi...

Türkiye'nin çeşitli yörelerinde, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına karşı taahhüt ederek gerçekleştirdiği baraj, yol (alt ve üst yapı) köprü, havaalanı (pist, apron ve taksirutlar) vs. alt yapı projeleri ile sanayi ve endüstri tesislerini, ayrıca villa, iş merkezi ve konut yapımı gibi bayındırlık işlerini gerçekleştiren Cemil Özgür İnşaat A.Ş., Likom Gusto ERP Kurumsal Kaynak Planlama, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom Giza İş Zekası Yazılımları'nı tercih etti

Devamını oku

11.12.2012 - RAILTUR'un da tercihi Likom Gusto ERP, BPM ve Likom Giza İş Zekası Yazılımları...

Türkiyenin ilk ve tek özel vagon üretim fabrikası olan RAILTUR VAGON ENDUSTRISI TAŞIMACILIK ve SAN. TİC. A.Ş tüm iş süreçlerini yönetmek üzere Likom Gusto ERP Kurumsal Kaynak Planlama, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom Giza İş Zekası Yazılımları'nı kullanmaya karar verdi

Devamını oku

2.12.2012 - Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ile dinamik iş süreçlerinin yönetimini denetim altına alacak...

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Ekim 2000’de İstanbul’da kuruldu. Şirket, ECE Grubu ve General Growth Properties Inc. (GGP) ortakliğındaTürkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi yatırım projelerinin geliştirilmesi, planlanması, inşaatı, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet veriyor. 2000 yılından buyana Likom Gusto ERP Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı ile iş süreçlerini yönetmekte olan ECE Türkiye, dinamik iş süreçlerinin yönetimini gerçekleştirmek amacı ile Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı'nı tercih etti.

Devamını oku

10.9.2012 - Erdemir Çelik Servis Merkezleri (ERSEM - Gebze, İskenderun,Ereğli) Likom Gusto ERP, BPM ve Giza ile entegre oluyor...

2001 yılından bu yana Gebze'de kurulu olan Erdemir Çelik Servis Merkezi (ERSEM) Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM ve Likom Giza (BI) İş Zekası Araçları ile başarılı bir şekilde yürütmekte olduğu faaliyetlerini İskenderun ve Ereğli'de kurulu olan Çelik Servis Merkezlerinde de entegre bir şekilde uygulama projesine başladı. Ayrıca bu proje kapsamında Ersem Online (Erdemir Online Sipariş Sistemi) ile de Likom Gusto ERP Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı entegre edilecek.

Devamını oku

31.8.2012 - Oyak Güvenlik Likom Gusto BPM, Likom Gusto ERP ve Likom Giza İş Zekası (BI) ürünleri ile tüm iş süreçlerini yönetecek...

Oyak Savunma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tüm iş süreçlerinin yönetimini gerçekleştirmek amacıyla Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yazılımına karar verdi. Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı seçiminde ise Likom Gusto ERP Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımını tercih etti.

Devamını oku

19.7.2012 - Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK) Likom Gusto ERP Üretim Yönetimi ve Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımlarını seçti...

Türkiye Taşkömürü Kurumu, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yaızlımı ile tüm müesselerinde tüm faaliyetlerini entegre bir şekilde yürütüp, hedeflerine ulaşması yolunda büyük adımlar atmaya devam etmektedir. Likom Gusto ERP Üretim Yönetimi Yazılımı ile de üretim süreçlerini daha aktif hale getirmeyi hedeflemektedirler.

Devamını oku

30.6.2012 - Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Likom Yazılım Ürünleri....

1.Temmuz.2012 tarihinde yürürlüğe girecek olan 6102 sayılı yeni TTK uyarınca; 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren tüm şirketler artık finansal tablolarını Türk Muhasebe Standartları'na göre hazırlamak zorundalar. Likom Gusto ERP ve Likom Presto, Presto Plus ve Presto XL ürünleri yeni TTK ile uyumlu...

Devamını oku

29.6.2012 - KONSANTAŞ Konya Döküm Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. Likom Gusto ERP, Likom Giza İş Zekası Araçları ve Likom Gusto BPM’i seçti

Kayahan Grup bünyesinde bulunan Konsantaş Konya Döküm Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. tüm iş süreçlerinin yönetimini gerçekleştirmek amacıyla Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yazılımına karar verdi. Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı seçiminde ise Likom Gusto ERP Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı ve Likom Giza İş Zekası Olay Yönetimi Yazılımı'nı tercih etti.

Devamını oku

16.5.2012 - Yenigün İnşaat İş Süreçleri Yönetimi için Likom Gusto BPM'i seçti...

Maliyet Kontrol Sistemi, Taşeron Hakedişleri, Makina/Ekipman Yönetimi, İş Programı ile ERP entegrasyonu, Satınalma ve Sözleşme Takibi iş süreçlerini Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı ve Likom Giza İş Zekası Olay Yönetimi Yazılımı ile çözümlemeye karar veren Yenigün İnşaat; bu projeyi en geç 2012 yılı sonuna kadar gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Devamını oku

7.2.2012 - 3C1B Telekom; internet erişimi, veri merkezi ve iletişim hizmetlerini bundan böyle Likom Gusto BPM ile yönetecek...

Ses, İnternet Erişimi ve Veri Merkezi Hizmetleri sunmakta olan 3C1B Telekom, tüm iş süreçlerini Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı ile gerçekleştirecek. Kurumsal Kaynak Planlama gereksinimini ise Likom Presto XL ERP ile karşılayacak. Tüm aktivitilerinin anlık denetimini ise Likom Giza Olay Yönetimi Yazılımı ile yürütecek.

Devamını oku

18.1.2012 - ANFA Güvenlik İş Süreçlerinin Yönetimi için Likom Gusto BPM'i tercih etti...

ANFA Güvenlik tüm iş süreçlerinin yönetimini gerçekleştirecek Yazılım Geliştirme Platformu arayışında Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı'na karar verdi. ANFA Güvenlik, Likom Presto XL Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı ile de tüm Finansal süreçlerini gerçekleştirmektedir.

Devamını oku

28.11.2011 - Özyurtlar İnşaat, Likom Gusto ERP ve Likom Gusto BPM'i seçti...

Özyurtlar Şirketler Grubu, müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün büyürken, yaptığı yeniliklerle de inşaat sektörüne yön veriyor. Kurumsal Kaynak Planlama uygulaması seçiminde Likom Gusto ERP Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı'nı tercih etti. Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) faaliyetlerinin yürütülmesi için de Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı'na karar verdi.

Devamını oku

20.11.2011 - CarrefourSa ve Trump Towers AVM Yönetimini gerçekleştiren CEFIC Türkiye'de Likom Gusto Yazılımları..

Danışmanlığını yaptığı şirketlere alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkuller için yatırım, geliştirme, kiralama ve yönetimin yanı sıra, reklam ve tanıtım faaliyetlerinde de destek sağlamakta olan Cefic Türkiye, 1994 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. CEFIC Türkiye 5 yıl içerisinde 1 milyon metrekarelik bir portföye, Likom Gusto ERP ve Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımları ile ulaşmayı hedeflemekte.

Devamını oku