Satış Sonrası Hizmetler

Ertesi Gün de Sizinleyiz

Likom Presto Serisi Ürünler için Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Likom Presto Plus ve Likom Presto XL kullanıcılarının kullandıkları üründen en iyi verimi almaları ve çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmeleri için aşağıda belirtilen Satış Sonrası Hizmetleri sunulur.
blank

Eğitim: Likom Presto Plus ve Likom Presto XL

Likom Presto Plus ve Likom Presto XL ürünlerinin kullanıcı eğitimleri konusunda uzman Yetkili Eğitim Merkezleri ve Yetkili Satıcılarımız tarafından verilir.

blank

Destek Hizmeti

Ürünlerimizin kullanımında karşılaşılan sorunların giderilmesi, iş süreçlerinin uyarlanması, yazılımların parametre ayarlarının tanımlanması ve kullanıcı iş süreçlerine uygun özel rapor geliştirme hizmetini kapsayan Destek Hizmetleri, Likom Yetkili Satıcıları tarafından kullanıcı iş yerinde verilir.

Presto Teknik Destek Talep Formu

blank

Telefonla Destek

“Ertesi Gün de Sizinleyiz” yaklaşımına uygun olarak, Likom Presto Plus ve Likom Presto XL ürünlerinin kullanımına yönelik tüm soruların yanıtlanması amacı ile Likom Yazılım Çağrı Merkezi tarafından ücretsiz telefonla destek hizmeti verilir.

blank

Presto/Plus/XL Avantajlı Sürüm Güncelleme Sistemi(PASS)

Likom Presto Plus ve Likom Presto XL ürünlerinin garanti süresi içerisinde ve garanti süresi bitiminde düzenlenen PASS (Presto/Presto Plus/ Presto XL Avantajlı Sürüm Güncelleme Sistemi) Anlaşması dahilinde olan kullanıcılarımıza periyodik olarak güncellenmiş sürümler gönderilir. PASS Anlaşması, satın alınmış olan Likom Presto Plus ve Likom Presto XL Yazılımlarının tüm modüllerinde yasal değişikliklere ve değişen iş koşulları ile güncel kullanıcı gereksinimlerine göre uyarlanan geliştirmeleri içeren Likom Presto Plus ve Likom Presto XL ürünlerinin sürüm ve alt sürümlerinin, sözleşme süresince periyodik olarak internet üzerinden kullanıcıya gönderilmesi hizmetidir.

Likom Gusto ERP, BPM ve GİZA Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom GİZA İş Zekası Araçları Yazılımları’nın işletme gereksinimlerini karşılamak için uyarlanması ve canlı kullanıma geçiş sonrası en yüksek oranda verimliliğin sağlanması amacı ile olarak aşağıda sınıflandırılmış hizmetler sunulur.
blank

Eğitim: Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM

Likom Gusto ERP Danışmanları tarafından, Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom GİZA İş Zekası Araçları Yazılımları’nın ve ek modüllerinin kullanımı amacı ile kullanıcı personeline eğitim verilir.

blank

Telefonla Danışmanlık

Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom GİZA İş Zekası Araçları Yazılımları’nın garanti süresince ve garanti sonrası Yıllık Yazılım Geliştirme/Güncelleme ve Uyarlama Hizmeti Anlaşması dahilinde Likom Gusto ERP Danışmanları tarafından sınırsız süreli telefonla danışmanlık hizmeti verilir.

blank

Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık Hizmeti, Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom GİZA İş Zekası Araçları Yazılımları’nın en verimli şekilde kullanımını sağlamak amacı ile işletmenin kurumsal işleyişinin analizi yapılarak kurumsal iş süreçlerinin uyarlanmasını, yazılımların ilgili parametrelerinin düzenlenmesi, kullanıcıya uygun raporların tanımlanmasını ve düzenli olarak işleyişte oluşabilecek farklılıklara göre yenilenen iş süreçlerinin uyarlanması ve yapılan bu değişiklerin kullanıcı personeline eğitiminin Likom Gusto ERP Danışmanları tarafından kullanıcı işyerinde verilmesini içerir.
Gusto Danışmanlık Hizmeti Talep Formu

blank

Yıllık Yazılım Geliştirme/Güncelleme ve Uyarlama Hizmeti

Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom GİZA İş Zekası Araçları Yazılımları’nın garanti süresi bitiminde kullanıcıların ürünlerden yüksek verim almaya devam etmeleri, değişen iş koşulları ve yasal düzenlemelerin anında ürüne yansıtılarak ek bir maliyet oluşturmaması için Yazılım Geliştirme/ Güncelleme ve Uyarlama Hizmeti verilir. Yazılım Geliştirme/Güncelleme ve Uyarlama Hizmeti, kullanıcılarımıza periyodik olarak üründe yapılan yeni geliştirmeleri ve yasal uyarlamaları içeren sürüm ve alt sürümlerin gönderimini ve sınırsız telefonla danışmanlık hizmetini içerir.