Presto XL ile hızla büyümekte olan işletmenizin sağlam kurumsal altyapısını oluşturun.
İşletmenizin her türlü ekonomik koşuldan etkilenmemesi ve varolan güçlü yapısını koruması için sağlam adımlar atmanız gerekir. Sağlam adımlar atmak için ise öngörülü olmaya, doğru stratejik kararları zamanında almaya ihtiyacınız var. Likom Presto XL, büyümekte olan orta ölçekli işletmelerin stratejilerini doğru belirlemeleri için,
tüm iş süreçlerinin yönetiminde etkinliklerini arttırmalarını sağlayacak kurumsal altyapıyı oluşturmak amacıyla geliştirildi. Likom Presto XL, Likom Yazılım’ın 1984’ten bugüne kadar edindiği Kurumsal İş Uygulamaları deneyimi ve onbinlerce müşterisinde kanıtlanmış başarısının ürünüdür.
Likom Presto XL’in işlevsel, kolay kullanımlı, tanımlanabilir kullanıcı arayüzü, çok çeşitli raporlama (Pratik Anlık Raporlama, 2000’den fazla Standard Rapor, Kullanıcı tarafından tanımlanabilir Kapsamlı Raporlama, Microsoft Excel uyumlu Hesap Tablosu ve Yönetim Paneli) özellikleri ve tüm ERP işlevlerini kapsayan tam entegrasyon ile çalışan modülleri ile işletmenizin tüm kaynaklarını en etkin şekilde yönetebilirsiniz.

Likom Presto XL hakkında daha fazlası için bize ulaşın

Close the dialog

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında, Likom Yazılım Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’ nin veri sorumlusu sıfatıyla hareket ettiği hallerde, Kanun’un 10.maddesine uygun olarak, gerçek kişilere (“Veri Sahibi”), kişisel verilerinin toplanma, işlenme, saklanma, korunma ve imha süreç, şekil ve amaçları ile Kanun uyarınca haklarına ve haklarını kullanma yöntemlerine ilişkin bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmıştır.


 Kişisel Veriler Bilgilendirme Metnini kabul ediyorum.