İş Ortaklığı Yapımız

Müşterilerinize en iyi çözümleri sunmak için…

Likom Presto, Presto Plus ve Presto XL Yazılımlarının satışı ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetleri, tüm Türkiye genelinde deneyimli iş ortaklarımız olan, Ana Yetkili Satıcılarımız ve Yetkili Satıcılarımız tarafından gerçekleştirilir. Likom Yetkili Eğitim Merkezleri ise, Likom Presto, Presto Plus ve Presto XL Yazılımlarının eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Likom Gusto ERP, Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Giza İş Zekası Araçları Yazılımlarının satış ve satış sonrası hizmetleri Likom Yazılım tarafından gerçekleştirilir.

En Yakın İş Ortağımızı Öğrenin

Ana Yetkili Satıcı

Likom Presto, Presto Plus ve Presto XL Yazılımlarının satışı ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerinin son kullanıcıya ulaştırılmasını sağlayan Yetkili Satıcılarımızdır.

Yetkili Satıcı

Likom Presto, Presto Plus ve Presto XL Yazılımları için müşteri potansiyeli yaratarak satış noktası şeklinde çalışan, satış ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini müşterilerimize Likom Yazılım Ana Yetkili Satıcıları uzmanlığı ile ulaştıran Yetkili Satıcılarımızdır.

Yetkili Eğitim Merkezi

Likom Presto Plus MP, Presto Plus ve Presto XL ürünlerinin kullanımını öğrenmek için Likom Yetkili Eğitim Merkezleri’ne başvurabilirsiniz…