İş Ortaklığı Yapımız
Likom Presto, Likom Presto Plus ve Likom Presto XL Yazılımlarının satışı ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetleri, tüm Türkiye genelinde deneyimli iş ortaklarımız olan, Ana Yetkili Satıcı’larımız ve Yetkili Satıcı’larımız tarafından gerçekleştirilir. Likom Yetkili Eğitim Merkezleri ise, Likom Presto, Likom Presto Plus ve Likom Presto XL Yazılımlarının eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Likom Gusto ERP, Likom Gusto BPM İş Süreçleri Yönetimi ve Likom Giza İş Zekasi Araçları Yazılımlarının satış ve satış sonrası hizmetleri Likom Yazılım tarafından gerçekleştirilir.
Ana Yetkili Satıcı
Likom Presto, Likom Presto Plus ve Likom Presto XL Yazılımlarının satışı ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerinin son kullanıcıya ulaştırılmasını sağlayan Yetkili Satıcılarımızdır.
Yetkili Satıcı
Likom Presto, Likom Presto Plus ve Likom Presto XL Yazılımları için müşteri potansiyeli yaratarak satış noktası şeklinde çalışan, satış ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini müşterilerimize Likom Yazılım Ana Yetkili Satıcı’ları uzmanlığı ile ulaştıran Yetkili Satıcılarımızdır.
Likom Presto Plus MP, Presto Plus ve Presto XL
ürünlerinin kullanımını öğrenmek için Likom Yetkili Eğitim Merkezleri’ne başvurabilirsiniz…