Müşavirlik işlemlerinizi gerçekleştirmenin hızlı ve en hesaplı yolu Likom Presto Plus MP. Likom Presto Plus Mali Müşavir Yönetim Yazılımı, Likom Presto Genel Muhasebe, Sabit Kıymet, Ücret Bordrosu, İşletme Defteri, Raporlama, e-Beyanname ve e-Bildirge Yazılım’larını içermektedir. Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin sınırsız sayıda mükellefine ait verilerinin sınırsız sayıda dönem için entegre yapıda
en ekonomik ve kolay şekilde tutulmasını sağlar. Yasal Mevzuat değişiklileri ve güncel gereksinimler gözetilerek üretilen ürün geliştirmeleri en kısa sürede Likom Presto Plus Mali Müşavir Yönetimi Yazılımı’na yansıtılarak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir bürolarının işyükü en aza indirgenmektedir.
Aynı anda birden çok pencerenin kullanılmasının sağladığı yarar ve gelişmiş, güçlü altyapısı ve kolay kullanımı ile Likom Presto PLus Mali Müşavir Yönetim Yazılımı’nda, aynı anda birden çok işlemi sonuçlandırabilir, mükelleflerinize hızlı ve doğru hizmeti sunabilirsiniz. Hazır yüzlerce rapor ve sizin geliştireceğiniz özel raporlar ile hizmette farklılık yaratabilirsiniz.

Likom Presto Plus MM hakkında daha fazlası için bize ulaşın

Close the dialog

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında, Likom Yazılım Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’ nin veri sorumlusu sıfatıyla hareket ettiği hallerde, Kanun’un 10.maddesine uygun olarak, gerçek kişilere (“Veri Sahibi”), kişisel verilerinin toplanma, işlenme, saklanma, korunma ve imha süreç, şekil ve amaçları ile Kanun uyarınca haklarına ve haklarını kullanma yöntemlerine ilişkin bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmıştır.


 Kişisel Veriler Bilgilendirme Metnini kabul ediyorum.