Kampanyalar

Size en uygun çözüme ulaşmanız için…

Rakip Üründen Presto Plus veya Presto XL’e geçişte

%60

Kullanmakta olduğunuz Yazılımdan Likom Presto Plus veya Likom Presto XL ürünlerine geçişte 31.Temmuz.2024 tarihine kadar % 60 indirim uygulanır.

Likom Presto Plus’tan Presto XL ürününe geçişte 31.Temmuz.2024  tarihine kadar % 60 indirim uygulanır. % 60 indirim, 30.Haziran.2024 tarihinden önce satın alınmış olan Likom Presto Plus Yazılımları modülleri ve kullanıcı sayısının Likom Presto XL ile bire bir aynı olduğu durumda geçerlidir. Likom Presto XL’e geçişte talep edilecek ek kullanıcı sayısı ve ek modüllerde bu indirim oranı uygulanmaz, indirimsiz cari lisans bedelleri geçerli olur.

Likom Presto Plus’tan Likom Presto XL’e geçişte

%60

30.Haziran.2024 tarihinden önce satın almış olan Likom Presto Plus veya Likom Presto XL kullanıcısı müşterilerimizin talep edecekleri ek kullanıcı artışı ve/veya ek modül siparişlerinde 31.Temmuz.2024 tarihine kadar % 60 indirim uygulanır.

Likom Presto Plus veya Likom Presto XL kullanıcısı müşterilerimizin talep edecekleri ek kullanıcı artışı ve/veya ek modül kampanyasından yararlanmak için 30.Haziran.2024 tarihinden önce ana modülleri satın almış olması ve geçerli PASS (Presto Plus/Presto XL Avantajlı Sürüm Güncelleme Sistemi) Sözleşmesi olması gerekmektedir.

Kullanıcı Artışı/Ek Modül Alımlarında

%60

Likom Yazılım Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., burada belirtilen indirim kampanyalarını ve/veya bu kampanyaların satış koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.